OEM Komputer Riba AC Penyesuai pengganti HP COMPAQ HDX X18 1200EO
- Kod item:LHP045L
- Berat: 450g
Harga Istimewa: USD52.13USD
Kos penghantaran:
Jenama baru dengan jaminan 1 tahun!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 18.5V
Output Current: DC 6.5A
Power: 120W
Connector: 7.4*5.0*12mm with pin